Skip to content Skip to footer
Hakkımızda

Hikayemiz

Borami Pls.Ltd.Şti. 2002 yılında çocuk gereçleri üretiminde 200 m2 lik kapalı alanda yürüteç imalatı ile sektöre adım atmış genç,dinamik ve vizyoner bir firmadır.

Firmamız, prensipleri  doğrultusunda yürüteç piyasasında proaktif olmakla beraber, plastik hammadde ithalat ve toptan satışı ile de piyasada adından sıkça bahsettirmektedir. Bunun yanısıra tıbbi medikal sektöründeki yatırımlarımızla geleneklerimize bağlı kalarak daima yeninin peşinde koşarak çağı yakalamaya çalışıyoruz.

Bizim en önemli misyonumuz bebek ve ebeveyn ihtiyaçlarını en optimum düzeyde karşılamak ve onların hassasiyetlerini birincil olarak tatmin etmektir. Bunun için 4500 m2 lik imalat alanımız ile gece gündüz demeden arayış içerisindeyiz. Borami olarak işimizi ciddiye alıyor, TSE ürün kalite belgemiz ile de kaliteden ödün vermemeye özen gösteriyoruz. Şirketimizin mottosu: Çevre Sağlık ve Güvendir.

Firmamız her geçen gün ürün yelpazesini genişletmek ve ürün standartlarını geliştirmek için  çalışmalarına devam etmektedir.

0
Ürün Çeşidi
0
Ulaşılan Ülke
Hizmetler

Alt Yapımız

KALIP ÜRETİMİ

MODELLEME

MAKİNA PARKURU

DAĞITIM AĞI

KALİTE KONTROL

Müşteriler Ne Diyor?

Başarılı bir firma. Başka söze gerek yok…

Bora Yıldız

Bora Yıldız

Çocuklar için güzel bir gelecek, güzel bir gelecek için kaliteli ve sürdürülebilir üretim. Gerçekten kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti için çalışan bir ekip. Çok teşekkürler!

Ahmet Öztürk

Ahmet Öztürk

Çok uzun bir araştırma sonucu burayı buldum. Gerçekten güvenilir bir yer. Herkese tavsiye ederim.

Selin İnce

Selin İnce

Yeni mah. 542. Sok no;11 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul